O Nas

Jesteśmy placówką, która wychodzi naprzeciw potrzebom naszych wychowanków, w szczególności zwracamy uwagę na indywidualny rozwój każdego Dziecka
Stale rozwijamy wachlarz zajęć dodatkowych, tak jak i nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby sprostać potrzebom dzieci spędzających z nami czas.

Pracujemy 12 miesięcy w roku w godzinach 7:00 – 17:30

Do dyspozycji dzieci uczęszczających do naszego przedszkola i żłobka przeznaczyliśmy trzy sale, gdzie zorganizowane są dla nich kąciki tematyczne, miejsce do zabawy i odpoczynku; w salach znajdują się także dostosowane do wzrostu dzieci stoliczki i krzesełka, gdzie pracują i jedzą.
W pobliżu placówki znajduje się bezpieczny plac zabaw, z którego nasi podopieczni mogą korzystać w każdy pogodny dzień.

Nasze przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2 do 5 lat do grupy liczącej 17 dzieci a żłobek przyjmuje dzieci od 1 roku do 2,5 lat do grupy liczącej 13 dzieci. Pracujemy cały rok w godzinach 7:00 – 17:30 pięć dni w tygodniu z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Opieka w pozostałe dni możliwa po indywidualnym uzgodnieniu.

Aby zapewnić dziecku poczucie swobody i bezpieczeństwa bardzo przywiązujemy wagę do ciepłej i przyjaznej atmosfery. Do dzieci podchodzimy indywidualnie. Nasze metody edukacyjno-wychowawcze są oparte na aktualnej wiedzy z zakresu pedagogiki i psychologii rozwoju. Nasz Zespół kładzie szczególny nacisk na podnoszenie kwalifikacji zawodowych nauczycieli. oraz poszerzanie ich umiejętności. Powoduje lepsze rozumienie potrzeb dzieci oraz właściwą realizację celów dydaktycznych w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań i postępów dziecka.
Organizujemy wychowanie i edukację na niestandardowym w Łodzi poziomie.

Zapraszamy na wycieczkę po naszym przedszkolu!